به وبلاگ علمی, فرهنگی, جانباز خوش آمدید.
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما

بسمه تعالي
اين وبلاگ در تاريخ 1386/11/13 بنا بدرخواست اينجانب محمّد علي كريمي (مالستاني) توسط برادرزاده ام محمّد ابراهيم كريمي زاده طرّاحي گرديد.
هدف از طراحي اين وبلاگ ، دو چيز مي باشد .
اولاً: انتشار مقالات اعتقادي، فلسفي ، و سیاسی .
ثانياً : به ياد آوري رشادت ها و حماسه هاي مجاهد مردان و ايثارگراني كه متأسفانه به باد فراشي سپرده شده اندتا شايد ضمير ناخودآگاه مسئولان مملكت ما كه از سر شانه هاي اين نسل قرباني به آن قله هاي رياست و وزارت رسيده اند، بيدار گردد و فريادهاي هَل مِن نا صِرُ يَنصُرني اين خون جامگان عشق را حتي اگر يك بار هم شده لبيك گويند .!

هدف ما :

هر چه زمان بيشتر مي گذرد ، متأسفانه رشادت هاي مجاهد مردان دوران خون و قيام ، انقلاب اسلامي افغانستان ، كم رنگ تر مي شود.تنها نسل كه از اين مسئله رنج بيشتر مي برد، معلولين و جانبازاني مي باشند، كه در راستاي پيروزي اين انقلاب نا برابر خون داده اند، و با مشكلات شان ساخته و سوخته اند و احدي هم در فكر اين نسل رنج ديده و دوزخيان روي زمين نمي باشد. شايد اين وبلاگ مرهم نا مقداري باشد به آن همه زخمها .

ارتباط با ما:

دوستان عزيز و محترم اگر تمايل ارتباط به ما را داشته باشید مي توانيد به شماره تلفن ذيل و يا آدرس اميل ، به ما ارتباط بگيريد .

ضمناً اگر مقالات علمي و پژوهشي و خاطره از جبهه و جنگ انقلاب اسلامي افغانستان داشته باشيد، در صورت تمايل به انتشار آن از طريق اين وبلاگ مي توانيد براي ما بفرستيد. تا به اسم شما منتشر گردد.

دوستان عزيز از ارتباط شما صميمانه استقبال مي گردد.

شماره مبایل: 09358592069
چمیل:

M.A.KARIMI1345@GMAIL.COM


لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
طراح قالب
ثامن تم
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه
از آنجايكه هر نوشته ي در پي اثبات يا نفي امريست ، اين نوشته نيز با استفاده از كلام خداوند در پي تبيين اعجاز قرآن كريم مي باشد.كه اين امر بابررسي آيات تحدي ومعارضه طلبي و هم آوري قرآن ويا بخشي از آن امكان پزير است . و مسايل ذيل را بدنبال دارد : 1 – بيان آيات تحدي . 2 - بررسي نكات تفسيري آيات . 3 - تفسير ومعاني كليد واژه هاي آيات . 4 – فلسفه بعثت پيامبر اسلام (ص) با كلام فصيح و بليغ ( قرآن ) . 5 – قرآن واعجاز آن . 6 – نمونه هاي از آيات معارضه با قرآن . 7 – ديدگاه دانشمندان غير مسلمان در رابطه به قرآن .  8 – برداشت هاي نويسينده از آيات تحدي .مربوط به موضوع : مقالات
نویسنده محمد علی کریمی جانباز (مالستانی) در یکشنبه ۲ مهر۱۳۹۱ |
در این مقاله بحث «اقتصاد در قرآن» برمبنای آیات اقتصادی قرآن کریم پی گرفته شده است، و مطالب آن تحت دو فصل و زیر مجموعه های آن بررسی گردیده است، که چکیده مطالب به قرار ذیل می باشد :

فصل اول : منابع طبیعی اقتصادی در قرآن، که به دونوع تقسیم پزیر است :

 1 – منابع طبیعی محض.

2- منابع طبیعیی که به کمک دست بشر قابل بهره برداری می باشد .

منابع از نوع اول:  عبارت است از،  آسمان و زمین، آب های طبیعی، گیاهان و جنگل های طبیعی،دریا و ثروت های دریایی، بادها و ابرها، حیوانات و معادن.

منابع از نوع دوم:  عبارت می باشد از،  کشاورزی، زنبور داری، صنعت، استخراج معدن، فصل دوم : تجلی اصول اعتقادی از آیات اقتصادی: (توحید، عدالت، وحی، امامت و رهبری، معاد) که این موارد با استدلال به آیات کلام الله مجید مطرح شده است .مربوط به موضوع : مقالات
نویسنده محمد علی کریمی جانباز (مالستانی) در یکشنبه ۲ مهر۱۳۹۱ |

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
برچسب‌ها